TerapaOdnowy.pl
Godziny pracy i kontakt

Poniedziałek – Piątek 13:00 – 21:00
Sobota – Niedziela – nieczynne

TERAPIA ANTYSTRESOWA

MASAŻ ANTYSTRESOWY

Masaż zwiększa wydzielanie endorfin – endorfiny to grupa hormonów peptydowych, wywołują dobre samopoczucie i zadowolenie z siebie oraz generalnie wywołują wszelkie inne stany euforyczne tzw. hormony szczęścia.

Zalecamy, by wykonywać masaż z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu, a następnie dla podtrzymania efektu – 1 raz w miesiącu.
Głębsze efekty zauważalne są po minimum 10 spotkaniach, optymalnie zaleca się serię 10-20 zabiegów.

PRZECIWWSKAZANIA:

rany i blizny we wczesnym stadium zrostu
choroby wrzodowe z krwawieniami
łamliwość kości
choroby skóry
skłonność do krwawienia (terapia antykoagulacyjna)
zespół Sudecka
okres ciąży
wszelkie nowotwory
nierównane wady serca
ciężka arterioskleroza
zatory tętnicze.

Każdy zna uczucie stresu towarzyszące w pracy, przed ważnym spotkaniem czy podczas nowych i trudnych sytuacji. Prowadząc aktywny tryb życia, warto zadbać o własne zdrowie i samopoczucie, zapewniając sobie możliwość rozładowania napięcia i wyciszenia organizmu. W tym celu szczególnej uwadze polecamy masaż antystresowy, sprzyjający relaksowi i ułatwiający rozluźnienie spiętego ciała.

Masaż antystresowy – Wołomin

Odpoczynek, chęć poprawy nastroju czy rozluźnienia ciała – jest wiele powodów, dla których warto nieco zwolnić tempo życia i dać sobie chwilę wytchnienia. Odpowiedzią na różne potrzeby związane z dobrostanem organizmu może okazać się masaż antystresowy. Wołomin to miejscowość, w której możecie Państwo skorzystać z profesjonalnych usług salonu Terapia Odnowy i pod okiem personelu pozwolić sobie na relaks oraz odprężenie. Proponowane przez nas masaże antystresowe działają pozytywnie zarówno na ciało, jak i umysł, pozwalając oderwać myśli od codziennych spraw, rozluźnić spięte mięśnie i pozbyć się sztywności karku.

Zapraszamy na masaż antystresowy w Wołominie!

Polub nas na FB