TerapaOdnowy.pl
Godziny pracy i kontakt

Poniedziałek – Piątek 13:00 – 21:00
Sobota – Niedziela – nieczynne

TERAPIA ODCHUDZAJĄCA

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY CAŁOŚCIOWY / DOLNE PARTIE

Wspomaga zmniejszenie obwodów ciała przyspiesza procesy przemiany materii oraz stymuluje układ limfatyczny.

Zalecamy, by wykonywać masaż z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu, a następnie dla podtrzymania efektu – 1 raz w miesiącu.
Głębsze efekty zauważalne są po minimum 10 spotkaniach, optymalnie zaleca się serię 10-20 zabiegów.
Na kilka dni przed masażem zaleca się zwiększenie ilości przyjmowanych płynów.
Po zabiegu natomiast należy wypijać co najmniej 2 litry płynów dziennie, a dla spotęgowania efektów zalecamy prowadzenie aktywnego trybu życia i stosowanie diety ubogiej w tłuszcze

PRZECIWWSKAZANIA:

rany i blizny we wczesnym stadium zrostu
choroby wrzodowe z krwawieniami
łamliwość kości
choroby skóry
skłonność do krwawienia (terapia antykoagulacyjna)
zespół Sudecka
okres ciąży
wszelkie nowotwory
nierównane wady serca
ciężka arterioskleroza
zatory tętnicze.

Masaż całego ciała to zdaniem wielu pacjentów doskonały sposób na zmniejszenie napięć mięśniowych, poprawę krążenia, ujędrnienie skóry czy wsparcie w redukcji tkanki tłuszczowej. Przeznaczony jest dla wszystkich osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie, zrelaksować się i spędzić czas w przyjemnej atmosferze. Masaż całościowy w Wołominie możecie Państwo wykonać w salonie masażu Terapia Odnowy.

Masaż całościowy – Wołomin.
W trosce o dobrostan

Masaż całościowy obejmuje wszystkie partie ciała i polega na oddziaływaniu, które ma na celu rozluźnienie mięśni, a także ujędrnienie i uelastycznienie skóry. Dostępny w ofercie salonu masażu Terapia Odnowy masaż w Wołominie to rozwiązanie doskonałe dla wszystkich osób, zwłaszcza tych przemęczonych, których ciało wymaga holistycznego rozluźnienia. Masaż całościowy jest uznawany przez pacjentów za doskonały sposób na poprawę ogólnego samopoczucia i zniwelowania uczucia spięcia mięśni. Wykonywany na naszych urządzeniach, może polepszać przepływ krwi w organizmie, tym samym poprawiając procesy przemiany materii.

Zapraszamy na masaż w Wołominie!

Polub nas na FB