TerapaOdnowy.pl
Godziny pracy i kontakt

Poniedziałek – Piątek 13:00 – 21:00
Sobota – Niedziela – nieczynne

TERAPIA POTRENINGOWA

MASAŻ POTRENINGOWY ROZLUŹNIAJĄCY

Poprawia krążenie krwi zwiększając transport tlenu do mięśni, rozluźnia i redukuje napięcie mięśni. 

Zalecamy, by wykonywać masaż z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu, a następnie dla podtrzymania efektu – 1 raz w miesiącu.
Głębsze efekty zauważalne są po minimum 10 spotkaniach, optymalnie zaleca się serię 10-20 zabiegów.

PRZECIWWSKAZANIA:

rany i blizny we wczesnym stadium zrostu
choroby wrzodowe z krwawieniami
łamliwość kości
choroby skóry
skłonność do krwawienia (terapia antykoagulacyjna)
zespół Sudecka
okres ciąży
wszelkie nowotwory
nierównane wady serca
ciężka arterioskleroza
zatory tętnicze.

Osoby uprawiające sport oraz prowadzące aktywny tryb życia związany z wysiłkiem fizycznym często zmagają się z uczuciem spiętych mięśni po wysiłku. Niedotlenione i niezregenerowane mięśnie znacznie utrudniają regularne treningi, a także wpływają negatywnie na codzienne funkcjonowanie. Proponujemy pobudzający krążenie masaż wykonywany z myślą o osobach potrzebujących wsparcia w szybkim powrocie do formy.

Regenerujący masaż pobudzający krążenie – Wołomin

Mięśnie po treningu wymagają regeneracji, rozluźnienia i odpoczynku. Osoby, które czują się obciążone po wysiłku fizycznym lub pracują w pozycji siedzącej, chętnie wybierają masaż pobudzający krążenie. Wołomin to miejscowość, w której możecie Państwo skorzystać z naszych masaży i dzięki temu wesprzeć regenerację wybranych partii ciała. Masaż pobudzający krążenie ma na celu zwiększenie transportu tlenu do mięśni, zmniejszając ich napięcie, dlatego jest polecany wszystkim prowadzącym aktywny tryb życia osobom –  zarówno profesjonalnym sportowcom, jak i amatorom. Cenią go sobie również osoby, których praca nie sprzyja aktywności fizycznej. Zapraszamy na masaż pobudzający krążenie w Wołominie!
Polub nas na FB