TerapaOdnowy.pl
Godziny pracy i kontakt

Poniedziałek – Piątek 13:00 – 21:00
Sobota – Niedziela – nieczynne

TERAPIA POWYSIŁKOWA

MASAŻ POWYSIŁKOWY ROZLUŹNIAJĄCY

Poprawia krążenie krwi zwiększając transport tlenu do mięśni, rozluźnia i redukuje napięcie mięśni. 

Zalecamy, by wykonywać masaż z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu, a następnie dla podtrzymania efektu – 1 raz w miesiącu.
Głębsze efekty zauważalne są po minimum 10 spotkaniach, optymalnie zaleca się serię 10-20 zabiegów.

PRZECIWWSKAZANIA:

rany i blizny we wczesnym stadium zrostu
choroby wrzodowe z krwawieniami
łamliwość kości
choroby skóry
skłonność do krwawienia (terapia antykoagulacyjna)
zespół Sudecka
okres ciąży
wszelkie nowotwory
nierównane wady serca
ciężka arterioskleroza
zatory tętnicze.

Niemal każdy zna uczucie niedostatecznie zregenerowanych mięśni po wysiłku treningowym lub po całym dniu pracy. Niedotlenione, zmęczone i spięte przez stres mogą utrudnić codzienne funkcjonowanie i negatywnie wpłynąć na samopoczucie, a tym samym komfort życia. Tym z Państwa, którym zależy na zrelaksowaniu się, proponujemy masaż rozluźniający. Wołomin to miejscowość, w której znajduje się nasz salon masażu Terapia Odnowy.

Masaż relaksacyjny – Wołomin. Regeneracja po wysiłku i nie tylko

Najskuteczniejszym rozwiązaniem na rozgrzanie oraz natlenienie mięśni jest wykonany masaż rozluźniający. Oddziaływanie na zmęczone i spięte partie ciała to doskonały sposób na złagodzenie wielu dolegliwości bólowych, a także zapewnienie sobie chwili relaksu i odpoczynku. Proponujemy masaż rozluźniający w Wołominie wszystkim mieszkańcom tej miejscowości i jej okolic. Szczególnie polecany jest osobom pracującym fizycznie i narażonym na duży wysiłek, jak i tym spędzającym większość dnia w pozycji siedzącej. Masaż relaksacyjny to szansa na rozluźnienie spiętych mięśni, a wykonywany regularnie doskonale wpływa na samopoczucie.

Zapraszamy na masaż relaksacyjny w Wołominie!

Polub nas na FB