TerapaOdnowy.pl
Godziny pracy i kontakt

Poniedziałek – Piątek 13:00 – 21:00
Sobota – Niedziela – nieczynne

TERAPIA PRZECIWBÓLOWA

MASAŻ PRZECIWBÓLOWY KRĘGOSŁUPA

Prowadzi do polepszenia ruchomości kręgosłupa oraz zwiększonego wydzielania endorfin i wzrostu stopnia tolerancji na ból. 

Zalecamy, by wykonywać masaż z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu, a następnie dla podtrzymania efektu – 1 raz w miesiącu.
Głębsze efekty zauważalne są po minimum 10 spotkaniach, optymalnie zaleca się serię 10-20 zabiegów.

PRZECIWWSKAZANIA:

rany i blizny we wczesnym stadium zrostu
choroby wrzodowe z krwawieniami
łamliwość kości
choroby skóry
skłonność do krwawienia (terapia antykoagulacyjna)
zespół Sudecka
okres ciąży
wszelkie nowotwory
nierównane wady serca
ciężka arterioskleroza
zatory tętnicze.

W przypadku często nawracającego bólu pleców, pracy w pozycji siedzącej lub doskwierającego uczucia przemęczenia i przeciążenia doskonałym rozwiązaniem może okazać się masaż odcinka lędźwiowego. Wołomin to miasto, w którym znajduje się nasz salonu masażu Terapia Odnowy, gdzie można skorzystać z takiej usługi. Masaż stwarza szansę na poprawę swojego samopoczucie i wspiera troskę o zdrowe plecy i prawidłową postawę.

Profesjonalny masaż kręgosłupa – Wołomin

Dolegliwości bólowe kręgosłupa wpływają negatywnie na samopoczucie, a także utrudniają wykonywanie wielu codziennych czynności. Powodować je mogą różne czynniki, takie jak styl życia, aktywność fizyczna lub jej brak, urazy i kontuzje czy indywidualne predyspozycje. Doskonałym sposobem na złagodzenie bólu pleców może okazać się masaż kręgosłupa. W Wołominie można skorzystać ze wsparcia w tym zakresie oferowanego przez salon masażu. Terapia Odnowy. Proponujemy wykonywanie profesjonalnego masażu kręgosłupa, który stwarza szansę za zwiększeniu komfortu codziennego funkcjonowania oraz ogólną poprawę samopoczucia. Zapraszamy na masaż odcinka lędźwiowego w Wołominie!
Polub nas na FB