TerapaOdnowy.pl
Godziny pracy i kontakt

Poniedziałek – Piątek 13:00 – 21:00
Sobota – Niedziela – nieczynne

TERAPIA UKŁADU KRĄŻENIA

MASAŻ POBUDZAJĄCY KRĄŻENIE

Poprawia krążenie krwi zwiększając transport tlenu do tkanek dzięki czemu zapobiega zaburzeniom krążenia.

Zalecamy, by wykonywać masaż z częstotliwością 2-3 razy w tygodniu, a następnie dla podtrzymania efektu – 1 raz w miesiącu.
Głębsze efekty zauważalne są po minimum 10 spotkaniach, optymalnie zaleca się serię 10-20 zabiegów.

PRZECIWWSKAZANIA:

rany i blizny we wczesnym stadium zrostu
choroby wrzodowe z krwawieniami
łamliwość kości
choroby skóry
skłonność do krwawienia (terapia antykoagulacyjna)
zespół Sudecka
okres ciąży
wszelkie nowotwory
nierównane wady serca
ciężka arterioskleroza
zatory tętnicze.

Zaburzenia krążenia to dolegliwość, z którą zmaga się wiele osób. Doskonałym sposobem na jej złagodzenie może okazać się wykonywany masaż pobudzający krążenie. Tego rodzaju zabieg może pozytywnie wpłynąć na kondycję fizyczną oraz samopoczucie, umożliwiając poprawę przepływu krwi, a także sprzyjając relaksowi.

Masaż pobudzający krążenie – Wołomin

Masaż uznawany jest za doskonały sposób na odprężenie, a także jako pozytywnie wpływający na cały organizm. Pacjenci zauważają, że dobroczynnie działa na mięśnie, poprawia przepływ krwi w żyłach, ujędrnia i uelastycznia skórę. Osobom zmagającym się z zaburzeniami krążenia, żylakami i opuchlizną oraz cierpiącym na bóle różnych partii ciała, a także tym przemęczonym szczególnie polecamy masaż pobudzający krążenie. Wołomin to miejscowość, w której  możecie Państwo skorzystać z usług naszego salonu masażu Terapia Odnowy, zdając się na wiedzę i doświadczenie wykwalifikowanego personelu. Zapraszamy na masaż pobudzający krążenie w Wołominie!
Polub nas na FB